REFERENCE

Reference

"Paní projektantce jsem zadala práci na téma: "Mým snem je mít zahradu, která bude sloužit pro potěchu oka, duše i břicha. Zahradu, kde si rostliny budou pomáhat navzájem, budou pomáhat člověku a člověk jim (s mírou). Do návrhu, kterého se mi dostalo, jsem se zamilovala a postupně jej realizujeme. Široký seznam zajímavých a užitečných rostlin, technická provedení a doporučení mi vyrazily dech. Spolupráci s paní projektantkou vřele doporučuji, napomůže k realizaci vaší snové zahrady. Lucie Baněčková" 28. 10. 2022

Martin 12.02.21

Spolupráce s paní Gajduškovou neměla chybu. Dostali jsme přesně co jsme očekávali. Projekt, výběr odrůd, doporučení dodavatelů a spoustu rad navíc. Díky. Martin 

Zdena 5.2.2020

Kašperské Hory

Konzultace s paní Gajduškovou na pozemku, který jsme plánovali s manželem koupit, proběhla přesně podle našich potřeb. Ačkoliv se nacházel na krásném místě, nebyli jsme si jistí, zda je pozemek vhodný nejen pro nás, ale i pro založení ovocného sadu a postavení malé chatky, jak jsme si představovali. Dostalo se nám praktických rad, díky kterým jsme dokázali koupi rozumně zvážit a správně se rozhodnout. Děkujeme!

Anna Stejkozová 03.05.2017


Permakulturní hospodářství a jedlý les

Rozhodně doporučuji kvůli kvalitě práce, komunikaci i přístupu. * Plánovali jsme s manželem postupné předělání naší relativně velké zahrady podle permakulturních zásad s tím, že na pozemku chceme mít jedlý les, malé hospodářství, pěstovat ovoce a zeleninu atd. I když jsme pár zkušeností i představu, co dál, měli, rozhodně jsme do toho nechtěli jít bez odborné konzultace. Paní Gajdušková skvěle zmapovala současný stav a navrhla využití každého kousku. Velmi si vážím jejích rad jak před tvorbou návrhu, tak během jeho přípravy i po jeho předání. (Aktuálně - jaro 2017 - začínáme s realizací.)

 Štěpánka 16.01.2019

Blovice

Projekt zahrady máme již od loňského jara, ale s realizací začneme teprve letos (2019). Je přesně podle našich představ a ještě o chlup lepší. 

Petr Pejsar 02.05.2017 

Návrh zahrady dle představ, vřele doporučuji


Ladislav Hruška

Služby "Pozemské zahrady" jednoznačně doporučuji. Vše probíhalo přesně dle oboustranné domluvy, tvorba návrhu i začátek realizace nám přinášely neustále nové pohledy na využití pozemku.
Paní Ing. Aleně Gajdůškové děkujeme za trpělivost i za úplně nové znalosti a zkušenosti.

Marie Bartoníčková

Už 4.rok měníme k obrazu svému okolí našeho domova uprostřed lesa, kde byste těžko předpokládali přírodní zahradu - a přece je tu!
A to skutečně díky Aleně Gajdůškové, která nám svým profesionálním, ale i lidským přístupem pomohla k vytvoření tak nejen nádherného prostředí, ale vlastně i malého hospodářství, které kdysi tady na hájovně bylo.
Pokračujeme rádi ve spolupráci dál - právě pro nás připravuje projekt pro přilehlou paseku....
Kdo viděl náš pozemek "před a po" tak pochopí rozsah práce a cítění naší "dvorní zahradnice" p. Gajdůškové.
Vloni jsme stali Ukázkovým permakulturním projektem.